Poliwęglan lity 8mm

Zamów w dowolnym kształcie

Wszystko, co musisz wiedzieć o poliwęglanie 8 mm

Nasze płyty poliwęglanu o grubości 8 mm są idealne do stosowania jako trwały i wytrzymały materiał w postaci np. tablicy do koszykówki. Ale to nie wszystko – produkt ten świetnie sprawdza się również przy różnych projektach w ogrodzie czy do wykonania zadaszenia.

Zastosowania poliwęglanu 8 mm

Poliwęglan o grubości 8 milimetrów zalecany jest do wykorzystania jako oszklenie okien np. w przyczepach kempingowych i łodziach. To bardzo trwały materiał, zatem może być stosowany w miejscach narażonych na uderzenia lub uszkodzenia mechaniczne. Przykładami zastosowań mogą być np. wiaty przystankowe, wiaty rowerowe i poczekalnie.

Rodzaje poliwęglanu 8 mm

Wyróżnia się 2 rodzaje poliwęglanu: lity i komorowy. W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie płyty z poliwęglanu litego. Płyty z poliwęglanu są nawet do 250 razy mocniejsze niż zwykłe szkło, dlatego mogą być stosowane jako szkło bezpieczne.

Możliwości obróbki

Nasze płyty poliwęglanowe 8 mm są bardzo łatwe w obróbce. Można je wiercić, piłować, frezować, toczyć, grawerować, kleić, polerować i zginać bez ryzyka rozerwania na linii zagięcia. Na naszym blogu znajdziesz praktyczne porady i wskazówki dotyczące pracy z poliwęglanem. Znajdziesz tu również inspiracje do swoich przyszłych projektów!

Właściwości poliwęglanu 8 mm

Wytrzymały i przezroczysty materiał znany jest ze swojej ogromnej odporności na uszkodzenia. Poliwęglan lity 8 mm jest 250 razy mocniejszy niż tradycyjne szkło, a do tego waży o połowę mniej! Poliwęglan posiada klasę ogniową B1, co oznacza, że jest ognioodporny i samogasnący.

Czyszczenie i konserwacja poliwęglanu 8 mm

Poliwęglan łatwo można utrzymać w czystości za pomocą łagodnego detergentu domowego i miękkiej ściereczki z mikrofibry. Chcesz utrzymać arkusz w czystości tak długo, jak to możliwe? W takim razie użyj antystatycznego środka czyszczącego. W ten sposób zabezpieczysz powierzchnię płyty i zapobiegniesz przyciąganiu kurzu.

Zamawianie płyt poliwęglanowych 8 mm

Już teraz zamów płyty poliwęglanowe 8 mm i otrzymaj je już w ciągu 48 godzin!

Pytania?

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub procesu zamawiania?

Chętnie pomożemy. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: