Brązowe płyty HPL

Zamów w dowolnym kształcie

Wszystko, co musisz wiedzieć o brązowym laminacie HPL

Estetyczne brązowe płyty HPL to szeroka gama produktów, które charakteryzują się trwałością wynoszącą do 20-30 lat. Ten materiał jest praktycznie bezobsługowy – w tym czasie Twoim jedynym zadaniem jest utrzymanie w czystości płyty HPL. Wyjątkowej brązowej barwy płyt HPL nie trzeba przemalowywać czy impregnować, produkty te są bowiem odporne na gnicie, uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV czy zarysowania, a także niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.

Zastosowania

Nie da się ukryć, że naturalne odcienie są przyjemne dla oka – to sprawia, że brązowe płyty HPL są bardzo uniwersalne. Na powierzchniach zewnętrznych płyty HPL w brązowym kolorze wykorzystywane są jako obudowy, ogrodzenia czy okładziny elewacyjne. Brązowe płyty HPL mogą być też stosowane we wnętrzach, gdzie będą cennym dodatkiem do każdej aranżacji. Przykładem mogą być tylne ściany kuchni czy blaty stołowe.

Grubości

Brązowe laminaty HPL są dostępne w grubości równej 6 mm. To uniwersalna grubość, która sprawdza się przy wielu zastosowaniach. Nie masz pewności, czy ten wariant sprawdzi się w wybranym projekcie? Skorzystaj z naszego bezpłatnego kalkulatora grubości. Dzięki niemu możemy zaoferować Ci indywidualne porady gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Zamówienia na wymiar

Brązowe płyty HPL bez trudu zamówisz w naszym sklepie w wybranym kształcie i rozmiarze. Na stronie produktu brązowej płyty HPL wystarczy wpisać żądany kształt oraz rozmiar – i gotowe! Możliwe jest również zamówienie własnego kształtu. Wystarczy przesłać projekt w pliku DXF na stronie produktu. Nie wiesz jak stworzyć plik DXF? Przygotowaliśmy dla Ciebie przydatne filmy, w których krok po kroku objaśniliśmy, jak wygląda proces tworzenia projektu w pliku DXF.

Pytania?

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub procesu zamawiania?

Chętnie pomożemy. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: