Czarne płyty HPL

Zamów w dowolnym kształcie

Wszystko, co musisz wiedzieć o czarnych płytach HPL

Wyjątkowe czarne płyty HPL to estetyczna gama produktów, które charakteryzują się trwałością wynoszącą nawet 20-30 lat. W tym czasie Twoim jedynym zadaniem jest utrzymanie czarnej płyty HPL w czystości. Poza tym ten materiał nie wymaga konserwacji! Nie musisz też malować czarnych paneli HPL, ponieważ są one odporne na gnicie, uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV i zarysowania, a także zróżnicowane warunki pogodowe.

Zastosowania

Czarne płyty HPL są bardzo popularnie stosowane jako eleganckie okapy, blaty czy ścianki boczne. Warto pamiętać, że czarne płyty HPL sprawdzają się również przy zastosowaniach wewnętrznych, np. jako panele z tworzywa sztucznego czy przegrody prysznicowe. Czarne płyty HPL są bardzo uniwersalne również ze względu na swój kolor. Ta neutralna barwa jest bardzo popularna zarówno w zastosowaniu domowym, jak i wokół niego.

Grubości

Czarny laminat HPL jest dostępny w grubości 6 mm. To uniwersalny wariant, który sprawdza się przy wielu różnorodnych zastosowaniach. Nie masz pewności, czy taka grubość sprawdzi się w Twoim projekcie? Skorzystaj z naszego bezpłatnego kalkulatora grubości. Dzięki niemu możemy zaoferować Ci indywidualne porady gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Zamówienia na wymiar

Czarne płyty HPL zamówisz z łatwością w dowolnym kształcie i rozmiarze. Na stronie produktu wybranej czarnej płyty HPL wystarczy wpisać żądany kształt oraz rozmiar – i gotowe! Możliwe jest również zamówienie własnego kształtu. Wystarczy przesłać projekt w pliku DXF na stronie produktu. Nie wiesz jak stworzyć plik DXF? Przygotowaliśmy dla Ciebie przydatne filmy, w których krok po kroku objaśniliśmy, jak wygląda proces tworzenia projektu w pliku DXF.

Pytania?

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub procesu zamawiania?

Chętnie pomożemy. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: