Zielona płyta HPL

Zamów w dowolnym kształcie

Wszystko, co musisz wiedzieć o zielonych płytach HPL

Estetyczne zielone płyty HPL to wyjątkowa gama produktów, które charakteryzują się trwałością wynoszącą nawet 20-30 lat. To materiał praktycznie bezobsługowy – w tym czasie Twoim jedynym zadaniem jest utrzymanie czarnej płyty HPL w czystości. Poza tym ten materiał nie wymaga konserwacji! Pięknego zielonego koloru płyt HPL nie trzeba przemalowywać czy impregnować, produkty są bowiem odporne na gnicie, uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV czy zarysowania, a także niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.

Zastosowania

Zielone płyty HPL to idealny wybór np. do domów lub budynków umieszczonych na obszarach zalesionych. Ponadto zielony laminat HPL świetnie nadaje się także do wnętrz, gdzie to zapewnia chłodny i estetyczny efekt. Płyty HPL w kolorze zielonym można stosować przy obudowach okapów, ogrodzeniach czy w formie okładzin elewacyjnych. Oprócz tego zielone płyty HPL sprawdzają się też przy zastosowaniach wewnętrznych, jak np. tylne ścianki w kuchni czy blaty stołowe.

Grubości

Zielone płyty HPL są dostępne w grubości wynoszącej 6 mm. To uniwersalny wariant, który sprawdza się przy wielu zastosowaniach. Nie masz pewności, czy ta grubość sprawdzi się w Twoim projekcie? Skorzystaj z naszego bezpłatnego kalkulatora grubości. Dzięki niemu możemy zaoferować Ci indywidualne porady gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Zamówienia na wymiar

Zielone płyty HPL bez trudu zamówisz u nas w dowolnym kształcie i rozmiarze. Na stronie produktu wybranej zielonej płyty HPL wystarczy wpisać żądany kształt oraz rozmiar – i gotowe! Możliwe jest również zamówienie własnego kształtu. Wystarczy przesłać projekt w pliku DXF na stronie produktu. Nie wiesz jak stworzyć plik DXF? Przygotowaliśmy dla Ciebie przydatne filmy, w których krok po kroku objaśniliśmy, jak wygląda proces tworzenia projektu w pliku DXF.

Pytania?

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub procesu zamawiania?

Chętnie pomożemy. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: