Antracytowe płyty HPL

Zamów w dowolnym kształcie

Wszystko, co należy wiedzieć o antracytowych płytach HPL

Estetyczne antracytowe płyty HPL to wyjątkowa gama produktów, które charakteryzują się trwałością wynoszącą nawet 20-30 lat. To materiał praktycznie bezobsługowy – w tym czasie Twoim jedynym zadaniem jest utrzymanie antracytowej płyty HPL w czystości. Poza tym ten materiał nie wymaga konserwacji! Pięknego antracytowego koloru płyt HPL nie trzeba przemalowywać czy impregnować, produkty są bowiem odporne na gnicie, uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV czy zarysowania, a także niekorzystne działanie warunków atmosferycznych.

Zastosowania

Trzeba szczerze przyznać, że atracytowe płyty HPL są bardzo uniwersalne. Na powierzchniach zewnętrznych płyty HPL w kolorze antracytu wykorzystywane są jako obudowy, ogrodzenia czy okładziny elewacyjne. Antracytowe płyty HPL mogą być też stosowane we wnętrzach, gdzie będą cennym dodatkiem do każdej aranżacji. Przykładem mogą być tylne ściany kuchni czy blaty stołowe.

Grubości

Antracytowe laminaty HPL są dostępne do zakupu w grubości 6 mm. To uniwersalny wariant, który sprawdza się przy różnorodnych zastosowaniach. Nie masz pewności, czy ten model sprawdzi się w wybranym projekcie? Skorzystaj z naszego bezpłatnego kalkulatora grubości. Dzięki niemu możemy zaoferować Ci indywidualne porady gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Zamówienia na wymiar

Antracytowe płyty HPL z łatwością zamówisz w naszym sklepie w wybranym przez siebie kształcie i rozmiarze. Na stronie antracytowej płyty HPL wystarczy wpisać żądany kształt oraz rozmiar – i gotowe! Możliwe jest również zamówienie własnego kształtu. Wystarczy przesłać projekt w pliku DXF na stronie produktu. Nie wiesz jak stworzyć plik DXF? Przygotowaliśmy dla Ciebie przydatne filmy, w których krok po kroku objaśniliśmy, jak wygląda proces tworzenia projektu w pliku DXF.

Pytania?

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub procesu zamawiania?

Chętnie pomożemy. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: