Szare płyty HPL

Zamów w dowolnym kształcie

Wszystko, co musisz wiedzieć o szarych płytach HPL

Wyjątkowe szare płyty HPL to estetyczna gama produktów, które charakteryzują się trwałością nawet do 20-30 lat. W tym czasie Twoim jedynym zadaniem jest utrzymanie szarej płyty HPL w czystości. Poza tym ten materiał nie wymaga konserwacji! Nie musisz też malować szarych paneli HPL, ponieważ są one odporne na gnicie, uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV i zarysowania, a także zróżnicowane warunki pogodowe.

Zastosowania

Te eleganckie szare płyty HPL nadają każdemu pomieszczeniu lub budynkowi stylowego i estetycznego wyglądu. Nie da się ukryć, że kolor szary jest bardzo neutralny, co nadaje naszym płytom HPL dużej uniwersalności. Na powierzchniach zewnętrznych szare płyty HPL mogą być wykorzystywane jako obudowy, ogrodzenia czy okładziny, co nada całości nieco świeżości. We wnętrzach natomiast szare płyty HPL mogą być stosowane jako tylne panele kuchenne lub boazeria.

Grubości

Szare płyty HPL są dostępne w grubości 6 mm. To uniwersalny wariant, który sprawdza się przy wielu różnorodnych zastosowaniach. Nie masz pewności, czy taka grubość sprawdzi się w Twoim przypadku? Skorzystaj z naszego darmowego kalkulatora grubości. Dzięki niemu możemy zaoferować Ci indywidualne porady gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.

Zamówienia na wymiar

Szare płyty HPL możesz u nas zamówić w dowolnym kształcie i rozmiarze. Na stronie wybranej szarej płyty HPL wystarczy wpisać potrzebny kształt oraz rozmiar – i gotowe! Możliwe jest również zamówienie własnego kształtu. Wystarczy przesłać projekt w pliku DXF na stronie produktu. Nie wiesz jak stworzyć plik DXF? Przygotowaliśmy dla Ciebie przydatne filmy, w których krok po kroku objaśniliśmy, jak wygląda proces tworzenia projektu w pliku DXF.

Pytania?

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub procesu zamawiania?

Chętnie pomożemy. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: