Tworzywa sztuczne techniczne na zamówienie

Zamów w dowolnym kształcie

Wszystko, co musisz wiedzieć o tworzywach technicznych

W grupie produktów tworzyw sztucznych technicznych znajdziesz tworzywa z określonymi właściwościami, które zostały specjalnie opracowane dla bardzo różnych zastosowań. Obejmują one na przykład tworzywa, które mogą być obrabiane na części, a także tworzywa odporne na kwasy, ścieranie i temperaturę. Posiadamy duży zapas tworzyw sztucznych technicznych. Także dla tej grupy produktów obowiązuje, że możesz zamówić je w dowolnej pożądanej formie i wymiarach.

Co to są tworzywa sztuczne techniczne?

Pod tworzywa sztuczne techniczne podpadają tworzywa, które zostały specjalnie opracowane dla konkretnego zastosowania, lub które ze względu na swoje właściwości nadają się do zastosowania. Niektóre tworzywa zostały zmodyfikowane chemicznie, aby uzyskać pożądane właściwości, dzięki czemu produkt nie tylko nadaje się do swojego zastosowania, ale jest również łatwy do obróbki. Polietylen, zwany także polietylenem, jest najczęściej uży

wanym tworzywem na świecie. Łatwo daje się formować i obrabiać, a przy spalaniu jest nieszkodliwy. Dlatego PE jest często używany jako materiał opakowaniowy do opakowań jednorazowych. Polietylen jest przystępny cenowo i dobrze odporny na chemikalia. PE dostarczamy w płytach o różnych grubościach.

Pytania?

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub procesu zamawiania?

Chętnie pomożemy. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: