Poliwęglan lity 2mm

Zamów w dowolnym kształcie

Wszystko, co musisz wiedzieć o poliwęglanie 2 mm

Poliwęglan lity 2mm zapewnia to wysokiej jakości produkt, który wyróżnia się doskonałymi właściwościami. Jest bardzo wytrzymały, a do tego lekki i cechuje się wszechstronnym wykorzystaniem. Wraz z płytą poliwęglanową 2 mm możesz stworzyć m.in. wytrzymałe okno do łodzi czy nawet całą szklarnię ogrodową.

Zastosowania poliwęglanu 2 mm

Poliwęglan o grubości 2 mm jest bardzo trwały i solidny. Gwarantuje to wytrzymałość materiału w różnorodnych warunkach. Poliwęglan wykorzystywany jest w różnorodnych okolicznościach, jak np. w przemyśle spożywczym czy inżynierii mechanicznej. To m.in. zasługa tego, że poliwęglan jest odporny na działanie wysokich temperatur.

Rodzaje poliwęglanu 2 mm

Wyróżnia się dwa rodzaje poliwęglanu: lity i komorowy. W naszym asortymencie dostępny jest poliwęglan lity. Zarówno płyty lite, jak i płyty komorowe, są szeroko stosowane na przykład w półprzezroczystych konstrukcjach dachowych, takich jak zadaszenia i markizy.

Możliwości obróbki

Płyty poliwęglanowe podlegają obróbce w dokładnie taki sam sposób jak plexi. Możliwe jest zatem wiercenie, piłowanie, frezowanie czy polerowanie – i to przy znacznie mniejszym ryzyku uszkodzenia materiału.

Właściwości poliwęglanu 2 mm

Płyty poliwęglanowe o grubości 2 mm są aż 250 razy mocniejsze od zwykłego szkła, a przy tym także dwukrotnie lżejsze. Materiał ten jest również odporny na wilgoć, promieniowanie UV czy ogień, a do tego ma właściwości samogasnące. Warto też dodać, że płyty poliwęglanowe nadają się do recyklingu. Czego chcieć więcej?

Konserwacja i czyszczenie poliwęglanu litego 2 mm

Poliwęglan jest bardzo łatwy w czyszczeniu, trzeba jednak uważać na twarde szczotki, zmywaki i agresywne środki czyszczące. Choć materiał jest 250 razy bardziej trwały niż szkło, to jednak może być podatny na zarysowania. Dlatego zalecane jest czyszczenie miękką ściereczką i antystatycznym środkiem statycznym Burnus.

Zamów płyty poliwęglanowe 2 mm

Zamów płyty poliwęglanowe 2 mm już teraz, a zostaną dostarczone już w ciągu 48 godzin!

Pytania?

Masz pytania dotyczące naszych produktów lub procesu zamawiania?

Chętnie pomożemy. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta: