Plexi w różnych kształtach

Plexi jest materiałem nadającym się doskonale do urzeczywistnienia nawet najbardziej fantazyjnych projektów dzięki łatwości w obróbce (możliwość nadania jej nieskończonej ilości kształtów) oraz dostępności w szerokiej gamie kolorystycznej. Co więcej, możesz mieć pewność, że u nas zawsze znajdziesz produkt na miarę swoich potrzeb i oczekiwań, ponieważ oferujemy płyty plexi nie tylko w rozszerzonej kolorystyce, ale również o różnorakim wykończeniu ich powierzchni oraz o różnej grubości.

Jeśli chcesz zamówić płytę w standardowym kształcie, na przykład okrągłym, bez trudu dokonasz tego korzystając z menu na stronach produktowych. Strona produktowa to także właściwe miejsce do zamówienia płyty w niestandardowym kształcie. Aby zamówić płytę plexi w specjalnym, niestandardowym kształcie, możesz przesłać do nas (zaimportować) rysunek w formacie DXF. Przygotowaliśmy również przydatne filmy, w których krok po kroku demonstrujemy proces tworzenia rysunku w formacie DXF.

Kształty plexi

Poniżej znajdziesz płyty plexi we wszystkich standardowych kształtach. Płytom tym obok kształtu możemy również nadać pożądane wymiary poprzez ich przycięcie. Szukasz płyty plexi w kształcie trójkąta? Kliknij ikonkę z tym kształtem, wybierz rodzaj płyty plexi oraz jej grubość, a następnie wpisz pożądane wymiary i złóż zamówienie!

Kształty plexi

 • Asortyment plexi

  Plexi kształty

  Plexi, znane również jako PMMA lub szkło akrylowe, to rodzaj tworzywa sztucznego, które doskonale nadaje się do cięcia laserowego. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę kształtów; szybko i bez trudu zaopatrzymy Cię w płyty plexi o dokładnie takim kształcie, jakiego potrzebujesz.
  Nazwa Inne nazwy
  Zaokrąglony prostokąt Plexi Zaokrąglony prostokąt PMMA Zaokrąglony prostokąt Akryl Zaokrąglony prostokąt Altuglas Zaokrąglony prostokąt Deglas Zaokrąglony prostokąt PERSPEX® Zaokrąglony prostokąt Szyby plexi Zaokrąglony prostokąt
  Koło Plexi Koło PMMA Koło Akryl Koło Altuglas Koło Deglas Koło PERSPEX® Koło Szyby plexi Koło
  Gwiazda Plexi Gwiazda PMMA Gwiazda Akryl Gwiazda Altuglas Gwiazda Deglas Gwiazda PERSPEX® Gwiazda Szyby plexi Gwiazda
  Trójkąt Plexi Trójkąt PMMA Trójkąt Akryl Trójkąt Altuglas Trójkąt Deglas Trójkąt PERSPEX® Trójkąt Szyby plexi Trójkąt
  Serce Plexi Serce PMMA Serce Akryl Serce Altuglas Serce Deglas Serce PERSPEX® Serce Szyby plexi Serce
  Szesciokatne Plexi Szesciokatne PMMA Szesciokatne Akryl Szesciokatne Altuglas Szesciokatne Deglas Szesciokatne PERSPEX® Szesciokatne Szyby plexi Szesciokatne
  Strzała Plexi Strzała PMMA Strzała Akryl Strzała Altuglas Strzała Deglas Strzała PERSPEX® Strzała Szyby plexi Strzała