Płyty plexi w kształcie koła

Płyty plexi w kształcie koła mają uniwersalne zastosowanie i są sprytnym rozwiązaniem w wielu projektach. Niezależnie od tego, czy szukasz stylowego blatu, czy też okienka do szopy, dzięki plexi w kształcie koła możesz dać upust swojej kreatywności!

Zastosowanie płyty plexi w kształcie koła

Tworzywo sztuczne Plexi jest 30 razy mocniejsze niż zwykłe szkło. Dlatego też płyta plexi w kształcie koła jest idealnym rozwiązaniem do szklenia, na przykład okien łodzi. Produkt ten może być też wykorzystany w kreatywnych projektach, takich jak np. wykonanie zegara. Kółka wycięte z płyty plexi mogą służyć jako tabliczki z numeracją obiektów.

Rodzaje płyt plexi w kształcie koła

Wszystkie nasze płyty plexi przycinamy na wymiar. Dotyczy to również płyt plexi w kształcie koła. Postaw na klasyczny design dzięki naszej przezroczystej plexi lub wybierz wariant przyciemniany bądź kolorowy. Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą i dowiedz się, które płyty najbardziej nadają się do Twojego projektu! Zamawiając nasze płyty plexi w kształcie koła i zlecając nam przycięcie ich na wymiar, stawiasz na wygodę i najwyższą jakość.

Możliwości obróbki płyt plexi w kształcie koła

Oferujemy plexi ekstrudowaną i wylewaną. Zamierzasz zlecić lub samodzielnie wykonać kompleksową obróbkę płyty w postaci np. piłowania, cięcia, frezowania, wiercenia czy gięcia (na gorąco)? Wybierz plexi wylewaną – płyty te nie mają tak dużych naprężeń wewnętrznych, jak w przypadku plexi ekstrudowanej, co minimalizuje ryzyko pęknięć i innych uszkodzeń podczas obróbki.

Właściwości płyt plexi w kształcie koła

Tworzywo sztuczne Plexi jest 30 razy mocniejsze niż zwykłe szkło. Przepuszcza ono również 92% światła i jest odporne na promieniowanie UV. Plexi świetnie nadaje się jako przeszklenie w miejscach publicznych, materiał ten nie jest jednak ognioodporny. Wynika to z faktu, że plexi posiada klasę ogniową B2 i topi się w temperaturze 160°C.

Czyszczenie płyt plexi w kształcie koła

Podczas czyszczenia płyt plexi w kształcie koła należy pamiętać o wrażliwości materiału na zarysowania. Do czyszczenia najlepiej używać łagodnego domowego środka czyszczącego oraz miękkiej ściereczki z mikrofibry.

Zamów płytę plexi w kształcie koła

W sklepie online Płytyplastikowe.pl zakupisz płytę plexi w kształcie koła o dowolnym wymiarze – po prostu skorzystaj z narzędzia “wybierz kształt i rozmiar” na naszych stronach produktowych. Nie jesteś jeszcze pewien(-na), jakie rodzaje płyt plexi są Ci tak naprawdę potrzebne? W takiej sytuacji oferujemy możliwość zamówienia próbek.