Frezowanie plexi

Jeśli planujesz zlecić frezowanie plexi, jesteś pod właściwym adresem tutaj, na Płytyplastikowe.pl. W naszym profesjonalnym warsztacie frezujemy na wymiar nawet najgrubsze płyty plexi. Co więcej, nie musisz długo oczekiwać na otrzymanie szczegółowej wyceny; natychmiast zobaczysz cenę i możesz od razu złożyć zamówienie!

Frezowanie plexi – wyjaśnienie

Dzięki naszym frezarkom CNC frezujemy na wymiar nawet najgrubsze płyty plexi. Maszyny te są w pełni zautomatyzowane i z łatwością dają sobie radę z plikami cyfrowymi takimi jak DXF. Korzystając z tych plików, możemy frezować plexi z dużą precyzją. Czasami na krawędziach płyty plexi po frezowaniu może pojawić się biała mgiełka lub minimalny uszczerbek. Pozwól nam stawić czoła temu wyzwaniu i zadbać o to, zby krawędzie frezowanych płyt nie były postrzępione ani ostre.

Składanie zamówienia w 3 prostych krokach

Poniżej wyjaśniamy, jak zamówić frezowaną na wymiar płytę plexi.

  • W pierwszej kolejności musisz oczywiście określić rodzaj materiału, a następnie grubość płyty. Pamiętaj, że możesz także zamówić próbki wybranych materiałów. W ten sposób porównasz materiały i upewnisz się, że wybierasz odpowiednią płytę. Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze właściwego materiału lub grubości, skorzystaj z naszego poradnika: pomoc w wyborze.
  • Po wybraniu materiału i grubości nadszedł czas na przesłanie pliku, w którym określony jest kształt płyty. Prześlij (wyeksportuj) plik DXF za pomocą naszego narzędzia na stronie produktowej danego produktu. Tego typu plik można łatwo wyeksportować z większości programów CAD. Tu sprawdzisz zasady rysowania. Oczywiście możliwe jest również wybranie standardowego kształtu za pomocą narzędzia “wybierz kształt i rozmiar” na stronach produktowych.
  • Następnie zamów wybrane artykuły, a my jak najszybciej rozpoczniemy produkcję! Zapewniamy, że Twoje zamówienie zostanie zapakowane i dostarczone w podane miejsce w możliwie jak najkrótszym terminie.

Dlaczego warto zlecić frezowanie plexi w naszym sklepie internetowym Płytyplastikowe.pl?

W Płytyplastikowe.pl natychmiast wycenimy Twoje zamówienie i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  • Wystarczy przesłać plik DXF i złożyć zamówienie!
  • Idealne rozwiązanie, by zamówić małą serię plexi lub tylko kilka prototypów.
  • Co więcej, dostarczamy zamówienie tak szybko, jak to możliwe.

Ponadto, zrównoważony rozwój to nasza dewiza i każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby robić dla środowiska jeszcze więcej. Na przykład duża część naszych płyt posiada etykietę “Zrównoważony wybór”; są to płyty z recyklingu marki Green Cast®. Płyty te są wykonane w 100% z PMMA pochodzącego z recyklingu i stanowią ekologiczną alternatywę dla zwykłej plexi (szkła akrylowego) Zachęcamy Cię do wzięcia ich pod uwagę podczas szukania idealnie pasującej do Twojego projektu plexi!